İletişim : +90 224 243 29 29

NEDEN AKMAT

Daha güçlü ve faydalı olmak için...

Daha güçlü ve faydalı olmak için…

Bursa bizim evimiz. Ama öyle sıradan bir ev değil burası. Nüfusun en yoğun olduğu 4. kent Bursa. Bir ticaret ve sanayi şehri. Tarih kokan, kültürel değerleri saymakla bitmeyen bir kent, Osmanlı’nın ilk başkenti.

Türkiye’den yurt dışına ihracat yapan 2. büyük şehir, organize sanayi bölgesi en büyük sanayi merkezlerinden. Güçlü yerli firmaların dışında yabancı dev firmalar var Bursa’da üretim yapan. Kısacası her şeyin bir arada bulunduğu, ulaşımı kolay, kalabalık, her şeyden önce de çok güçlü bir şehir Bursa.

İşte biz bu gücün parçası olduk yıllardır. Burada üretmenin, burada istihdam yaratıyor olmanın ve buradan çıkıp da ulusal ve uluslar arası platformlarda boy gösteren firmalarla çalışmanın gururunu yaşıyoruz biz.

Bu şehre yakışır olmak için emek veriyoruz. Sektörümüzde en iyi nasıl yapılır, en kaliteli nasıl üretilir, daha güçlü nasıl olunur sorularının cevaplarını arıyoruz her an. Bilgi güçtür diyor ve güçlü olmanın gerçek yolunun bilgiden geçtiğini biliyoruz. Bunun için öğreniyoruz, teknolojiyi takip ediyoruz, “yeni” diye parlayan her şeye hem temkinle hem de merakla yaklaşıyoruz…

Bursa’nın gücünü besleyen, ona doğru akan damarlardan biri olmak, hem onun gücünden beslenmek hem de yaptıklarımızla onu beslemek istiyoruz biz. Ortak faydanın bir parçası olmak, gelişmek ve geliştirmek için hızlı hızlı yürümeye devam ediyoruz…

Bursa'da ambalaj, matbaa sektöründe hizmet veren ve matbaacılık sekötüründe lider firmaları arasında yer alan Akmat, uzman kadrosu ile de bugün Bursa ve çevre illerde matbaa denince ilk akla gelen şirketlerden biri olmayı başarmıştır.

GÜCÜN UZMANLARI

Akmat gücünün uzmanları her noktada profesyonel ve titiz çalışma prensipleri ile üretiyorlar.

Kafanızdakiler grafik departmanında şekilleniyor, son halini almadan önce detaylar, bütünü canlı kılmak adına en güncel programlarda özveri ile tasarlanıyor. Tasarımı biten ürününüz, son teknoloji makinelerde baskı öncesi tüm hazırlıkları gerçekleştirildikten sonra istediğiniz son rötuşlarla baskıya hazır hale gelmiş oluyor.Sıra baskının uzmanlarında. Baskıyı gerçekleştiren son teknoloji makinelerde görev alan kadromuz, hatasız bir baskı için, süreci dikkatle takip ediyor ve işin teslim anında oluşabilecek sıkıntıları da bertaraf etmiş oluyor.

 

 

FİRMA TANITIM FİLMİ

Daha güçlü ve faydalı olmak için...

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Kafanızdakiler grafik departmanında şekilleniyor, son halini almadan önce detaylar, bütünü canlı kılmak adına en güncel programlarda özveri ile tasarlanıyor.