İletişim : +90 224 243 29 29

KURUMSAL

KURUMSAL

Matbacılığın Yüz Akı

Akmat, 1996’da Yönetim Kurulu Başkanımız Nihat AKINOĞLU’nun öncülüğünde kurulan bir aile şirketidir. Aileye verdiğimiz önem ve değer sebebiyle firmamız büyüdükçe ailemizin genişlediğine inanıyoruz. 

Öncelikle geçen yıllar içinde, Türkiye’nin en büyük sanayi kentlerinden biri olan Bursa’nın fark yaratan şirketleri arasında yerini almıştır. Bugün sadece lokal pazarda değil, ulusal pazara yönelik olarak da çok önemli sanayi gruplarının vazgeçilmez iş ortağı olarak faaliyetlerini yürütmektedir.

Akmat bir aile olmakla birlikte iş süreçlerinde güçlü bir kurumsal kimliğe sahiptir. Doğru ve nitelikli işler, zamanında yapılan son derece titiz üretim ve teslimat… İşte Akmat’ı kısa denebilecek ekonomik ömründe müşterileri nezdinde saygın ve vazgeçilmez kılan temel özellikler bunlardır.

Akmat, global ekonomi ile hızla entegre olan Türkiye ekonomisinin vizyonuna uygun bir şekilde uluslar arası pazarlara da yavaş yavaş adım atmaktadır. Son teknolojisi ve üretim süreçlerindeki inovatif yaklaşımlar, bu vizyonu realize edebilecek kadar güçlüdür.

Türkiye’nin en güçlü sanayi altyapısına sahip Bursa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki (OSB) teknoloji üssünü kısa süre önce yeniden yapılandıran ve yatırımlarla teknoloji parkurunu en modern makinelerle donatan Akmat, uzman kadrosu ile de bugün Bursa ve çevre illerde matbaa denince ilk akla gelen şirketlerden biri olmayı başarmıştır.

 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Kafanızdakiler grafik departmanında şekilleniyor, son halini almadan önce detaylar, bütünü canlı kılmak adına en güncel programlarda özveri ile tasarlanıyor.